Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. personalnych
new
HR
Unico Logistics Polska

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
Opis stanowiska

🌍 Warszawa, Puławska 111B

Obowiązki:

  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą i rozwiazywaniem stosunku pracy
  • Przygotowywanie danych do list płac dla zewnętrznego biura księgowego
  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych
  • Prowadzenie i wsparcie pracowników w internetowej platformie urlopowej
  • Opracowanie raportów i sprawozdań z obszaru kadr
  • Udzielanie informacji pracownikom z zakresu kadr
  • Prowadzenie spraw związanych z obsługą Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego (komunikacja z centralą i kontrolerem finansowym odbywa się po angielsku) – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zakresie obsługi kadrowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, samodzielność
  • Inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz w bardzo fajnym i zgranym zespole
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport
  • niezbędne narzędzia pracy
  • lokalizację biura w bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie
  • dobrą kawę :)