Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Specjalista ds. HR
new
HR
Super-Pharm Holding

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
HR
MS Office
MS Excel
wykształcenie wyższe
Angielski
Friendly offer
Opis stanowiska

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Analityk Finansowy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa administracyjna rekrutacji, w tym m.in. zakładanie rekrutacji w systemie eRecruiter, publikowanie ogłoszeń, współpraca z kierownikami sklepów, HR biznes partnerami i dostawcami usług rekrutacyjnych
  • Analiza CV Kandydatów, prowadzenie wstępnych rozmów, umawianie spotkań
  • Wsparcie przy organizacji szkoleń i działań rozwojowych, np.: porównywanie ofert, współpraca z ośrodkami szkoleniowymi w kwestiach logistycznych
  • Administrowanie platformami e-Learningowymi
  • Obsługa operacyjna benefitów, w tym m.in. rejestrowanie i wyrejestrowywanie pracowników
  • Rozliczanie faktur za usługi HR
  • Archiwizowanie dokumentów
  • Udział w projektach z obszaru HR we współpracy HR biznes partnerami i Kierownikiem Działu Kadr

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub jest w trakcie studiów (preferowane z obszaru HR, zarządzania, administracji)
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej (ok 6 miesięcy)
  • Podstawowa znajomość procesów HR oraz gotowość do zdobywania wiedzy i rozwoju w obszarze miękkiego HR
  • Sprawność w posługiwaniu się pakietem MS Office, w tym w MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Łatwość uczenia się systemów
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie i pisanie prostych wiadomości
  • Doskonała organizacja pracy
  • Inicjatywa i zaangażowanie
  • Skrupulatność, dokładność również pod presją czasu
  • Umiejętność komunikowania się z osobami z różnych działów i szczebli organizacji oraz z kontrahentami
  • Samodzielność, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

Mile widziane

  • Znajomość systemów informatycznych wykorzystywanych w pracy HR
  • Umiejętność redagowania tekstów

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze miękkiego HR przy wsparciu doświadczonego zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia (pełen etat, praca od poniedziałku do piątku)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: rabaty pracownicze, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków w biurze, zniżki pracownicze
  • Pracę w trybie hybrydowym 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie