Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. administracji/biura (IT)
Office
From Poland With Dev

Bielsko-Biała
6 500 - 9 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 000 - 7 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Administracja
Kadry
prawo jazdy
księgowość
Mile widziane
Angielski
projekty unijne
Opis stanowiska

W związku z planowaną dłuższą nieobecnością, szukamy na zastępstwo świetnie zorganizowanej osoby do naszego zespołu administracyjno-rachunkowego. Jesteśmy stosunkowo niewielką firmą, więc nasze stanowisko posiada dość szeroki zakres obowiązków. Chcemy znaleźć kogoś, dla kogo ta różnorodność będzie benefitem!

Oprócz doświadczenia komercyjnego ważne jest dla nas to, jaką jesteś osobą oraz jakie masz predyspozycje do tego stanowiska. Przede wszystkim szukamy osoby otwartej na rozwój, bardzo komunikatywnej, ale również poukładanej, która lubi porządek i ceni wysoką kulturę organizacyjną.

Zapraszamy do aplikowania również osoby studiujące lub powracające do aktywności zawodowej po przerwie.

Plusy pracy u nas:

  • świetny zespół, brak presji na nadgodziny i nowoczesna kultura organizacyjna (typowa dla międzynarodowych firm IT)
  • bardzo stabilna branża, zdywersyfikowane kontrakty na oprogramowanie (głównie USA i Europa Zachodnia)
  • brak nudy - różnorodne zadania
  • dobre relacje i dużo rozwoju.

Przykładowe zadania na tym stanowisku:

  • wsparcie w twardym HR: prowadzenie dokumentacji kadrowych, umów o pracę, cywilnoprawnych, B2B, delegacji, itd.
  • obsługa administracyjna firmowych procesów, w tym: aktualizowanie bieżących umów, obsługa dokumentów elektronicznych, wysyłka dokumentów papierowych, obsługa benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna itp.)
  • współpraca z działem księgowości i finansowym (procesowanie faktur, obliczanie prowizji, budżetów projektów)
  • bliska współpraca z zarządem
  • kontakt i wsparcie firmy podwykonawczej rozliczającej nasz projekt badawczo-rozwojowy z PARP, prowadzenie dokumentacji związanej z projektem
  • zadania asystenta zarządu, w tym planowanie podróży służbowych, realizacja zakupów, dokonywanie płatności, wysyłka paczek, inwentaryzacja sprzętu firmowego, koordynacja prezentów świątecznych, zlecanie napraw, office management
  • dla chętnych: wdrażanie optymalizacji procesów administracyjno-księgowo-finansowych
  • dla chętnych: koordynacja projektów pobocznych, np. projektów CSR, społecznych i non-profit, czy koordynacja inwestycji budowlanej realizowanej przez spółkę zależną.

Na tym stanowisku niezbędne będą:

  • znajomość zasad obsługi kadrowej
  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości
  • doskonała samoorganizacja, wszechstronność i elastyczność
  • kompetencje ścisłe, szybkie uczenie się nowych procesów, zamiłowanie do porządku i sumienność
  • wysokie poczucie odpowiedzialności i rzetelność
  • otwartość na wykonywanie zadań o charakterze różnorodnym (pracujemy w płaskich strukturach, więc potrzebna będzie także elastyczność i otwarcie na zajmowanie się drobnymi rzeczami i wszechstronność)
  • umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów z pracownikami i kontrahentami, mile widziana umiejętność empatycznego słuchania
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane posiadanie samochodu)
  • mile widziane: proaktywność w optymalizacji procesów, np. księgowych, płatności
  • mile widziane: znajomość j. angielskiego
  • mile widziane: doświadczenie w koordynacji procesów budowlanych, a także w projektach B+R.

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze 40h/tydzień
  • umowę o pracę na zastępstwo bądź współpracę B2B (lub inną formę do wyboru)
  • pracę stacjonarną w bielskim biurze przy ul. Straconki 122, możliwość pracy zdalnej przez jeden dzień w tygodniu
  • Wynagrodzenie: B2B 6500-9500 zł netto+ VAT, UoP 5000-7500 zł brutto
  • pracę umożliwiającą rozwój w samoorganizacji, komunikacji i zarządzaniu projektami
  • brak nudy: dużą różnorodność zadań i ich dynamikę
  • dużo satysfakcji z pracy związanej z działalnością charytatywną i inspirujący kontakt z ludźmi pełnymi pasji
  • pracę w software house z doskonałą kulturą organizacyjną, z wysokim poziomem zaufania, poczuciem zespołowości
  • przyjazną atmosferę i brak korpo-struktur
  • realny wpływ na funkcjonowanie firmy: swobodę w sporej części realizowanych zadań
  • możliwość szlifowania języka angielskiego (nasi klienci są głównie z USA)
  • sprzęt do pracy - wyposażymy Cię w spersonalizowany, ergonomiczny sprzęt do pracy
  • prawdziwy work-life balance (m.in. płatny urlop przy B2B, MultiSport, “becikowe”, elastyczne godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz na życie, eventy sportowe).

Zapraszamy! Napisz do Anety w razie pytań bądź wątpliwości.

6 500 - 9 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B

5 000 - 7 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP